';
Urządzenie do tomografii oka

PORADNIA OKULISTYCZNA

Okulista Sulechów

Okulista jest specjalistą, który zajmuje się diagnostyką, profilaktyką oraz leczeniem chorób oka oraz aparatów pomocniczych tj. powiek, spojówek, narządu łzowego. Najczęściej Pacjenci zgłaszają się do okulisty w przypadku wady wzroku, którą lekarz koryguje dobierając odpowiednie szkła.
W ramach poradni wykonujemy szereg usług:
– OCT – tomografia oka
– badanie komputerowe wzroku,
– badanie pola widzenia,
– dobór szkieł okularowych,
– badanie ostrości widzenia,
– pomiar ciśnienia śródgałkowego,
– badanie dna oka,
– płukanie kanalików łzowych u dorosłych,
– leczenie chorób spojówek i rogówki,
– usuwanie ciał obcych. 

OCT – TOMOGRAFIA OKA

Optyczna koherentna tomografia dna oka jest nowoczesnym badaniem pozwalającym na ocenę narządu wzroku. Badanie wykorzystywane jest głównie w diagnostyce chorób siatkówki. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to badanie nieinwazyjne i dzięki temu może zastąpić bardziej skomplikowane metody.

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna

Centrum Medyczne TOPMED to nie tylko medycyna rodzinna ale również poradnie specjalistyczne.

Oferujemy fachową pomoc zaufanych i doświadczonych specjalistów różnych dziedzin, którzy w kompleksowy sposób troszczą się o stan zdrowia Pacjenta. Nasi lekarze w każdym przypadku dokładają wszelkich starań, aby zdiagnozować problem zdrowotny oraz wdrożyć właściwą metodę leczenia. W połączeniu z empatią, szacunkiem i zrozumieniem jakim darzą każdego Pacjenta proces leczenia pod ich okiem przebiega sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Lekarz specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem, studiuje historię choroby, wnikliwie analizuje pojawiające się dolegliwości – są to pierwsze kroki do poznania Pacjenta oraz postawienia odpowiedniej diagnozy, która ma służyć wdrożeniu odpowiedniego leczenia.

SULECHÓW
ul. Krańcowa 2a:

– lek. med. Małgorzata Kossakowska

– lek. med. Mariusz Kossakowski, spec. chorób oczu

UMÓW WIZYTĘ
na NFZ, prywatnie lub w ramach sieci medycznej

Skip to content