';
neurolog-TOPMED

PORADNIA NEUROLOGICZNA

Neurologia to dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką, leczeniem oraz profilaktyką chorób obwodowego układu nerwowego oraz ośrodkowego układu nerwowego. W tym celu lekarz bada czynności układu, obserwuje reakcje na konkretne bodźce.

Do najczęściej występujących schorzeń, w związku z którymi konieczne jest odwiedzenie gabinetu neurologa, zalicza się schorzenia kręgosłupa, szeroko pojęte bóle, bóle głowy, zawroty, udary mózgu, skurcze, drżenie mięśni, zaburzenia czucia, problemy z pamięcią lub snem. Lekarz ten zajmuje się także pacjentami cierpiącymi na padaczkę, stwardnienie rozsiane czy nowotwory układu nerwowego.

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna

Centrum Medyczne TOPMED to nie tylko medycyna rodzinna ale również poradnie specjalistyczne.

Oferujemy fachową pomoc zaufanych i doświadczonych specjalistów różnych dziedzin, którzy w kompleksowy sposób troszczą się o stan zdrowia Pacjenta. Nasi lekarze w każdym przypadku dokładają wszelkich starań, aby zdiagnozować problem zdrowotny oraz wdrożyć właściwą metodę leczenia. W połączeniu z empatią, szacunkiem i zrozumieniem jakim darzą każdego Pacjenta proces leczenia pod ich okiem przebiega sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Lekarz specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem, studiuje historię choroby, wnikliwie analizuje pojawiające się dolegliwości – są to pierwsze kroki do poznania Pacjenta oraz postawienia odpowiedniej diagnozy, która ma służyć wdrożeniu odpowiedniego leczenia.

SULECHÓW
ul. Krańcowa 2a:

– lek. med. Piotr Romankiewicz, spec. neurologii 

UMÓW WIZYTĘ
prywatną lub w ramach sieci medycznej

FILIA ZBĄSZYNEK
ul. Długa 1:

– lek. med. Piotr Romankiewicz, spec. neurologii 

– lek. med. Honorata Kuźniak, w trakcie spec. z neurologii

UMÓW WIZYTĘ
na NFZ, prywatnie lub w ramach sieci medycznej

Skip to content