';
gabinet ginekologiczny

PORADNIA
GINEKOLOGICZNO – POŁOŻNICZA

Ginekolog

Ginekologia jest dziedziną medycyny schorzeniami układu rodnego kobiety. Regularne wizyty i dbanie o profilaktykę zdrowia kobiecego w tej dziedzinie, pozwala uniknąć wielu powikłań. Położnictwo zajmuje się prowadzeniem kobiety w ciąży, weryfikacją zdrowia płodu, dbaniem o to, by ciążą przebiegała prawidłowo, zapewniając zdrowie zarówno matce, jak i dziecku.

W ramach poradni wykonujemy:
– pełen zakres badań laboratoryjnych (hormonalnych),
– badania cytologiczne,
– badania ultrasonograficzne przez powłoki brzuszne i sondą endowaginalną, obejmujące zarówno diagnostykę narządów rozrodczych jak i weryfikujących ciążę. 

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna

Centrum Medyczne TOPMED to nie tylko medycyna rodzinna ale również poradnie specjalistyczne.

Oferujemy fachową pomoc zaufanych i doświadczonych specjalistów różnych dziedzin, którzy w kompleksowy sposób troszczą się o stan zdrowia Pacjenta. Nasi lekarze w każdym przypadku dokładają wszelkich starań, aby zdiagnozować problem zdrowotny oraz wdrożyć właściwą metodę leczenia. W połączeniu z empatią, szacunkiem i zrozumieniem jakim darzą każdego Pacjenta proces leczenia pod ich okiem przebiega sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Lekarz specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem, studiuje historię choroby, wnikliwie analizuje pojawiające się dolegliwości – są to pierwsze kroki do poznania Pacjenta oraz postawienia odpowiedniej diagnozy, która ma służyć wdrożeniu odpowiedniego leczenia.

SULECHÓW
ul. Krańcowa 2a:

– lek. med. Igor Hatała, spec. położnictwa i ginekologii

UMÓW WIZYTĘ
prywatną lub w ramach sieci medycznej

FILIA ZBĄSZYNEK
ul. Długa 1:

– lek. med. Klaudiusz Gruszewski, spec. położnictwa i ginekologii 

– lek. med. Magdalena Adamczyk, spec. położnictwa i ginekologii

– lek. med. Waldemar Turkowski, spec. położnictwa i ginekologii, spec. anestezjologii i intensywnej terapii – wizyty na NFZ, prywatne i w ramach sieci medycznych

UMÓW WIZYTĘ
na NFZ

UMÓW WIZYTĘ
prywatną lub w ramach sieci medycznej

FILIA BABIMOST
ul. Gagarina 18:

– lek. med. Klaudiusz Gruszewski, spec. położnictwa i ginekologii 

UMÓW WIZYTĘ
na NFZ

Skip to content