';
endokrynolog-TOPMED

PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA

Endokrynolog to specjalista zajmujący się zaburzeniami pracy układu dokrewnego. Leczy zaburzenia wydzielania hormonów przez gruczoły dokrewne (tarczycę, trzustkę, jajniki). Endokrynolog leczy najczęściej choroby tarczycy, przytarczyc, przysadki mózgowej, nadnerczy, trzustki, gruczołów płciowych oraz zespoły androgenne.

W poradni endokrynologicznej dysponujemy szerokim zakresem badań diagnostycznych:

– Oznaczeniami stężenia hormonów
– Badaniami ogólnymi z krwi i moczu
– Wykonywaniem podstawowych testów hormonalnych
– Wykonywaniem badań obrazowych tarczycy i nadnerczy (USG)
– Wykonywaniem biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej tarczycy

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna

Centrum Medyczne TOPMED to nie tylko medycyna rodzinna ale również poradnie specjalistyczne.

Oferujemy fachową pomoc zaufanych i doświadczonych specjalistów różnych dziedzin, którzy w kompleksowy sposób troszczą się o stan zdrowia Pacjenta. Nasi lekarze w każdym przypadku dokładają wszelkich starań, aby zdiagnozować problem zdrowotny oraz wdrożyć właściwą metodę leczenia. W połączeniu z empatią, szacunkiem i zrozumieniem jakim darzą każdego Pacjenta proces leczenia pod ich okiem przebiega sprawnie i w przyjaznej atmosferze.

Lekarz specjalista przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem, studiuje historię choroby, wnikliwie analizuje pojawiające się dolegliwości – są to pierwsze kroki do poznania Pacjenta oraz postawienia odpowiedniej diagnozy, która ma służyć wdrożeniu odpowiedniego leczenia.

FILIA ZBĄSZYNEK
ul. Długa 1:

– dr n. med. Paweł Bolko, spec. endokrynologii

UMÓW WIZYTĘ
na NFZ, prywatnie lub w ramach sieci medycznej

Skip to content