';
pediatra-TOPMED

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA – LEKARZE PEDIATRZY

Centrum Medyczne TOPMED troszczy się również o najmłodszych pacjentów. Rolą naszych pediatrów jest nie tylko diagnostyka i leczenie dzieci, ale też monitorowanie ich rozwoju oraz działania służące profilaktyce chorób. W oczekiwaniu na wizytę w poczekalni znajduje się specjalna strefa dla dzieci z miejscem do zabawy. Nowoczesny gabinet pediatryczny wraz z punktem szczepień sprawiają, że dzieci nie odczuwają lęku przed spotkaniem z lekarzem/pielęgniarką a wizyta kończy się uśmiechem na twarzy dzielnego pacjenta.

Pediatria w Centrum Medycznym TOPMED

Świadczenia POZ w naszej placówce udzielane są od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00. W uzasadnionych przypadkach lekarze realizują także wizyty w domu Pacjenta lub w domu pomocy społecznej.

Aby skorzystać z opieki zdrowotnej należy dokonać wyboru lekarza POZ poprzez wypełnienie DEKLARACJI.

W naszej przychodni usługi z zakresu POZ świadczone są przez wykwalifikowanych lekarzy którzy posiadają uprawnienia do leczenia Pacjentów w każdym wieku.

Lekarz POZ podczas wizyty przeprowadza szczegółowy wywiad z Pacjentem co pozwala na właściwą ocenę stanu zdrowia. Na jej podstawie kieruje Pacjenta na zabiegi w nowoczesnym gabinecie zabiegowym, badania laboratoryjne, dodatkowe badania diagnostyczne lub do lekarza specjalisty/szpitala. W zakresie obowiązków lekarza POZ jest również wystawienie recepty oraz kierowanie na leczenia uzdrowiskowe. Wszystkie te działania prowadzone są z dbałością o komfort Pacjenta oraz z uwzględnieniem Jego indywidualnych potrzeb.

SULECHÓW
ul. Krańcowa 2a:

– lek. med. Joanna Wrembel, spec. pediatrii

FILIA SULECHÓW
al. Niepodległości 15:

– lek. med. Ewa Grochocka, spec. pediatrii
– lek. med. Patrycja Adamska, spec. pediatrii

FILIA BABIMOST
ul. Gagarina 18:

– lek. med. Patrycja Adamska, spec. pediatrii 

FILIA ZBĄSZYNEK
ul. Długa 1:

– lek. med. Patrycja Adamska, spec. pediatrii

UMÓW WIZYTĘ

Skip to content